Бетон високої щільності використовується в таких областях, як радіаційний захист

Бетон високої щільності

Бетон високої щільності використовується в таких областях, як радіаційний захист, баласт і противаги, а також хвилерізи. При вазі 190-260 фунтів на кубічний фут або більше (стандартний бетон — 150), HD-бетон отримує свою щільність за рахунок своїх наповнювачів, включаючи магнетит, ільменіт, барит і гематит. Для самого важкого бетону з високою щільністю використовуються такі наповнювачі, як залізна пробивання і феррофосфор.

Звернення з цим бетоном вимагає особливої ​​обережності, щоб заповнювач НЕ расслоился або не зламав обладнання. Хоча для цього можуть знадобитися добавки, що знижують водопоглинання, користувачам слід уникати додавання воздухововлекающих добавок, оскільки вони зменшують щільність бетону.

Бетон, армований волокном

Фибробетон включає в себе скляні, сталеві, натуральні або синтетичні волокна в своїй структурі для запобігання утворення тріщин. Зазвичай використовуються для захисту залізобетону від розтріскування, волокна допомагають зробити бетон більш стійким до розтягування. Це захищає сталь від впливу вологи через тріщини і, в кінцевому підсумку, корозії, яка потім порушує цілісність бетону. Фибробетон також може зменшити усадку. Однак він не такий зручний у використанні, як стандартний бетон, і важливо забезпечити рівномірний розподіл волокон при змішуванні, щоб уникнути їх комкования.