Не весь асфальт бетонний, оскільки не в усьому використовується заповнювач

Не весь асфальт бетонний, оскільки не в усьому використовується заповнювач. Однак в бетонному асфальті використовуються ті ж наповнювачі, що і в стандартному асфальті, а також в якості сполучного, хоча в’яжучий зазвичай являє собою бітум, а не портландцемент. Бетонний асфальт зазвичай використовується в більш холодному кліматі для будівництва доріг, парковок, гребель, водосховищ і каналів.

Він більш морозостійкий, ніж стандартний бетон, і більш стійкий до солі. Однак в спеку в більш теплому кліматі він може розм’якшити і стати маслянистим. Хоча асфальт вимагає більш ретельного профілактичного обслуговування, ніж стандартний бетон, він дешевше і може бути встановлений швидше.

легкий бетон

Різні методи використовуються для зменшення ваги бетону для виробництва LWC або легкого бетону, який може важити всього 95 фунтів на кубічний фут. Цей матеріал використовується для протипожежного захисту, поділу стін і т. Д Іноді використовуються більш легкі наповнювачі, а також методи, які створюють порожнечі в матеріалі, що призводить до утворення комірчастої форми. Такі матеріали іноді використовуються через їх ізоляційних властивостей.