Проникність бетону також допомагає заповнити рівень грунтових вод

проникний бетон

Проникний бетон також має порожнечі, які становлять 15-25% бетону. Цей різновид, проте, використовує мало або зовсім не використовує пісок для створення своєї структури, і його основна мета — діяти як тротуар, що дозволяє воді проходити через нього, запобігаючи стік під час дощу. Оскільки проникний бетон пропускає 3-5 галонів в хвилину на квадратний фут, бактерії в його порожнинах руйнують забруднюючі речовини.

Проникність бетону також допомагає заповнити рівень грунтових вод. Інші матеріали викликають стік, який забруднюється важкими металами з автомобільних гальм і вуглеводнями з автомобільних протікання і асфальту. Завдяки своїй відкритій структурі, проникний бетон також допомагає справлятися з теплом, оскільки він дозволяє більш низьких температур грунту проходити і не поглинає тепло, як це роблять більш щільні матеріали.

зелений бетон

Зелений бетон отримують шляхом заміни певних інгредієнтів в бетоні, включаючи цемент, заповнювач або пісок, на більш екологічно чисті продукти, включаючи промислові відходи і перероблені продукти, такі як летюча зола або перероблений заповнювач для бетону (RCA). Деякі заміни надають бетону додаткові властивості міцності, завдяки яким він перекривається з типами бетону HPC. Ми більш детально розглянемо типи і заміни, з яких складається цей бетон, в нашому керівництві по зеленому бетону.