Полімербетон використовує органічні полімери, такі як акрил, вінілефір

полімерний бетон

Полімербетон використовує органічні полімери, такі як акрил, вінілефір або стандартну епоксидну смолу, для зв’язування наповнювачів замість портландцементу. У властивостях отриманого бетону залежать від використовуваного полімеру. Фуранового смола робить бетон придатним для високих температур, а акрил робить його стійким до погодних умов. Полімербетон використовується в промислових приміщеннях або в електричних областях, де необхідно мати довговічний або хімічно стійкий бетон. Однак важливо ретельно і точно перемішати, а хімічні речовини, необхідні для затвердіння сполучного, вимагають ЗІЗ.

Самоущільнюючий бетон

Самоущільнюючий бетон має хороші властивості плинності при заливці, що дозволяє робочим використовувати його в складних каркасах, з великою кількістю арматури і для архітектурних елементів. Оскільки він так легко наливається, він самовирівнюється і не вимагає вібрації для стабілізації. Він також допомагає знизити рівень шуму і володіє хорошими упрочняющими властивостями, що дозволяє використовувати його в фундаментах.

Торкрет і гуніт

У цьому методі нанесення бетону використовуються пневматичні системи для розпилення вологого або сухого бетону на вертикальні і стельові поверхні, які часто попередньо забезпечені формами з арматурного дроту. Цей метод популярний для будівництва басейнів, але також має промислове застосування, включаючи облицювання тунелів, будівництво криволінійних стін, стабілізацію укосів і т. Д. Ці терміни зазвичай вважаються синонімами, хоча гуніт в деякій мірі обмежується сухим процесом, який дозволяє апплікатору контролювати кількість розпилюється води і, отже, міцність бетону.