Що робити, щоб ходжа зацвіла?

Квіти ходжі — не завжди вітаються

Хоча змусити хойю карнозную зацвісти — складне завдання, поява квітів на її стеблах не завжди є бажаним ефектом. Хоча вони дуже маленькі, у них дуже інтенсивний солодкий запах, який може задушити багатьох і викликати головний біль. Крім того, з розвинених бутонів виділяється липка восковидная слиз, яку важко видалити з поверхні навколо горщика.

Що робити, щоб ходжа зацвіла?

Якщо ми хочемо радіти очам не тільки красивими листям, а й незвичайними квітками хойи карнозіса, в першу чергу потрібно запастися терпінням. Це дуже примхлива рослина і, всупереч зовнішнім виглядом, ніжне. Умови, які йому найбільше подобаються, — це абсолютний спокій. Ми її забезпечимо, помістивши в рідко відвідуваному місці і не переставляючи.

При покупці нової мотики варто відразу помістити її в великий горщик, щоб не довелося швидко пересаджувати — це заняття може стати для неї таким шоком, що вона не буде цвісти навіть кілька років. Залишити рослина в спокої неодмінно полегшить той факт, що воно не потребує частого поливу — підтримка постійної вологості грунту може навіть стати перешкодою для цвітіння.

Перше цвітіння ходжі, навіть якщо докласти максимум зусиль (приділити йому мінімум уваги), може зайняти кілька років. Однак, як тільки на ньому з’являться квіти, його можна гасити навіть кілька разів на рік. Тільки пам’ятайте, що після розпускання квітконосів не знімайте — на їх місці з’являться нові бутони.