Ходжа — як спонукати воскового цвісти?

Ходжа — як спонукати воскового цвісти?

Категорія: Бамбук

Hoya carnosa, також відома як воскове масло, — це рослина, чудове своїми красивими і інтенсивно ароматними квітами, яке вирощують в багатьох будинках. Однак буває, що він не цвіте довгі роки — чому це так і що робити, щоб у нього якомога частіше з’являлися бутони?

Hoya carnosa, або воскової пістолет

Hoya carnosa, або хойя рожева, є одним з підвидів хойи. У наших будинках ми також можемо зустріти сорт белла — ненавиджу його красиво, але він набагато більш примхливий і складний у догляді. Універсальний воскової пістолет не вимагає особливого догляду — залишений в спокої, він не в’яне швидко, і якщо ми не хочемо, щоб він цвів, ми можемо насолоджуватися красивими, товстими і соковитими листям, не звертаючи особливої ​​уваги на рослину. Досить поставити горщик з ходжу в помірно сонячне місце і час від часу поливати застояної водою.

Свіріночка — це вид кучерявого рослини — в природному середовищі він проростає дерева, що ростуть поблизу, але не паразитує на них — він забирає всі поживні речовини з грунту і власних листя. Якщо ми вирощуємо його будинку, варто поставити біля перил від сходів, підклавши в горщик бамбукові прути або натягнувши до стелі мотузочки, за якими він може забратися. Якщо ми не надамо йому таку можливість, ми побачимо, як окремі пагони шукають підтримки, досягаючи всіх можливих сторін, і через кілька тижнів впадуть.

Детальніше про цей вид можна прочитати тут.

Рада експерта

При розміщенні ходжі на підвіконні краще відмовитися від висять, пов’язаних гачком штор — пагони рослини в пошуках опори проходять перед дірками в тканини і практично відразу дають паростки нові листочки, а значить, це неможливо переставити горщик або зняти фіранки пізніше. Тоді вам потрібно знизити темп.