Газонокосарка з акумулятором — гарне рішення для саду?

Газонокосарка з акумулятором — гарне рішення для саду?

Акумуляторна косарка добре працює в різних умовах, але чи може вона бути вдома? Варто відповісти на питання, що реально дає акумулятор і в яких типах косарок він використовується.

Батарея в деякому сенсі еквівалентна двигуну внутрішнього згоряння, який можна знайти тільки в електричних косарках. Це означає, що поки що обмежене кабелем пристрій може працювати і без нього. Він не тільки не вимагає постійного живлення від мережі, але і дозволяє відійти від будинку на значну відстань. Це безперечні переваги для людей, для яких косарка — універсальне рішення. Якщо у вас, крім саду, є ділянка або фруктовий сад, і ви також хочете косити там траву, то акумуляторна косарка буде безцінною.

Але що, якщо ми хочемо працювати вдома тільки в саду? У такій ситуації косарка з акумулятором буде зайвим витратою. Це не тільки дорожче, але і змушує нас залежати від роботи акумулятора. Коли вона розряджена, на її дозаправку йде кілька годин — в цей час ми не зможемо косити. Тому користуватися зручностями коштує в першу чергу, якщо у вас є кілька газонів, які потрібно обробляти, і на деяких з них немає можливості підключити косарку до електромережі.