Домашня газонокосарка: з акумулятором або без?

Домашня газонокосарка: з акумулятором або без?

Категорія: Акумуляторні косарки, Акумуляторні косарки

Хоча бензинові газонокосарки доцільно використовувати для стрижки трави на великих територіях, віддалених від житлових масивів, власники садів в приватних будинках стикаються з дилемою. Косити голосно і з вихлопними газами, але ефективно, або тихо і комфортно, але з електричним кабелем? Як щодо покупки косарки з акумулятором?

Краща газонокосарка для домашнього саду

Бензинова газонокосарка, безсумнівно, функціональне, ефективне і довговічне пристрій. Правильно доглядають за перервами рідше, ніж електричні, а також можуть досягати більшої потужності. Це дозволяє такий косаркою боротися з більш густий, високою, жорсткої та старої травою, а також з сухими гілками і більш товстими бур’янами.

Завдяки бензинової газонокосарки ви можете працювати довше, на більшій території і в місцях, де немає доступу до електрики. Незважаючи на те, що він важкий, він дозволяє комфортно маневрувати, оскільки не обмежений тросом. Однак варто запитати себе, чи дійсно ці особливості важливі в вашому домашньому саду. Якість косіння — звичайно ж. Однак в будинку у нас є постійний доступ до розетки, а сад недостатньо великий, щоб скосити траву протягом декількох годин.

Рада експерта

У домашніх умовах робота з великою косаркою може зажадати використання додаткових пристосувань, особливо якщо в саду багато кущів і густо посаджені дерева. Там, де газонокосарка не підходить, підійде пилки для кущів та тріммер. Варто знати, за яких умов вибирати косу, а не косарку.

У домашньому саду електрична косарка буде працювати незрівнянно краще з кількох причин:

— газон, за яким регулярно доглядають, чи не заріс і не заріс сухими рослинами і численними бур’янами. Купівля пристрої з більш високою потужністю, яке може впоратися з такими проблемами, є непотрібними витратами,

— вага електрокосілкі набагато менше ваги бензинової моделі. Це важливо, якщо пристроєм будуть користуватися люди похилого віку, домогосподарки і молоді люди, які допомагають по господарству,

— шум, вироблений бензинової газонокосаркою, набагато вище, ніж шум, вироблений при роботі електричної косарки. Якщо ми виберемо останню модель, сусіди будуть нам вдячні,

— електрична косарка екологічна, тому що вона не виділяє вихлопних газів під час роботи і не отруює рослини, про які ми піклуємося і які ми дбаємо, щоб прикрасити наш будинок найкращим чином.