Як використовувати харчові відходи для приготування добрив?

Як використовувати харчові відходи для приготування добрив?

Щоб зробити добриво для балконних рослин в домашніх умовах, нам не потрібно купувати ніяких спеціальних інгредієнтів. Ми з успіхом будемо використовувати ті, які утилізуються як відходи і викидаються в сміття. Прекрасним прикладом є шкірка банана, яка є джерелом калію. Саме завдяки йому бутони у квітучих рослин не опадають після дощу. Шкірку потрібно дрібно нарізати і змішати з землею.

Популярний спосіб добрива рослин заснований на використанні яєчної шкаралупи. Їх подрібнюють і змішують з грунтом — подібно розрізаної шкірці банана. Ми також можемо замочити черепашки у воді на ніч і використовувати отриманий таким чином препарат для поливу рослин.

Увага!

Яєчна шкаралупа не підійде в якості добрива для всіх видів рослин — серед іншого вони можуть завдати шкоди. азалії, орхідеї і папороті. Вони багаті азотом і карбонатом кальцію, що робить їх корисними тільки для квітів, вирощених в лужному або нейтральному грунті.

Ми приготуємо добриво не тільки з харчових відходів, а й з обраних напоїв. Кавова гуща підійде для рослин, яким подобається кислий грунт, наприклад папоротей. Для них характерний високий вміст калію — вони позитивно впливають на розпускання бутонів у квітів, що розпустилися. У той же час вони забезпечують рослини поживними речовинами і покращують структуру субстрату.

Якщо після приготування вечері у нас залишилася цибулиння, не потрібно її викидати. Завдяки тому, що вони багаті вітамінами — C, E, PP, B — і такими мінералами, як калій, залізо, мідь, марганець, фосфор і магній, вони будуть корисні при догляді за балконними рослинами. Досить покласти 50 г шкаралупи в 2 л води і закип’ятити. Через кілька годин відвар готовий процідити і обприскати зверху землю.