Рецепти домашніх добрив для балконних рослин

Рецепти домашніх добрив для балконних рослин

Категорія: Для балконних рослин

Щоб балконні рослини були красивими і здоровими, не обов’язково використовувати тільки готові добрива. Ми також можемо робити їх самі, більш дбайливо ставлячись до відходу і вибираючи інгредієнти на свій розсуд. З яких рецептів вибирати?

Чим відрізняються готові добрива для рослин для балкона?

Якщо ми хочемо визначити, який з рецептів добрив для балконних рослин кращий, слід перевірити, що собою представляють. Вони бувають різних форм: гранули, стіки, таблетки, рідини. Доброчинні ті, які володіють м’яким і тривалим ефектом, так як їх можна наносити двічі, а іноді і один раз за сезон і насолоджуватися прекрасним цвітінням квітів.

Обрані для добрив інгредієнти повинні взаємодіяти з водою, а це значить, що вони повинні проявляти свої ефекти поступово і в відповідних пропорціях при поливі рослин. Рідкі добрива вимагають найбільш частого внесення, тому розчин готується слабо.

Залежно від виду балконних рослин використовуються різні добрива. Квітучі екземпляри вимагають більш високих доз фосфору і калію. Для виробництва хлорофілу рослини також повинні отримувати залізо і марганець з добривами.

Полив рослин як спосіб підживлення

Чи може полив рослин одночасно удобрювати їх? Виявляється, це так. Нам досить замінити звичайну водопровідну воду на мінеральну, багату мікроелементами. Їх концентрація настільки мала, що вони м’яко впливають на рослини. Передозувати їх неможливо. Однак ми повинні пам’ятати, що не слід вибирати газовану воду, в крайньому випадку, легковажно.

Альтернативою мінеральній воді є використання води, що залишилася після приготування картоплі на вечерю. Він також містить мінерали і обложений з овочів крохмаль — це збагатить ґрунт рослин горщиків. Увага! Ми можемо використовувати цю воду тільки тоді, коли не додаємо сіль під час приготування.

Замість картопляного води ми також можемо використовувати воду після полоскання злаків, наприклад рису. Це суміш, багата кремнієм, залізом, магнієм і фосфором.