Також важливо, щоб ніж косарки завжди був заточений

Також важливо, щоб ніж косарки завжди був заточений тільки з одного боку — інший край повинен бути тупим. Їх легко відрізнити, подивившись на лезо — одне з них напевно зберегло сліди колишньої гостроти, інше буде виглядати невикористаним.

Також будьте обережні, щоб правильно надіти ніж. Загострений край повинен бути вгорі і по напрямку обертання і стрижки трави — це видно по стрілках, нанесеним на леза. Якщо зробити навпаки, через деякий час косарка може вийти з ладу — так що на це варто звернути увагу.

Як збалансувати леза газонокосарки?

Гострота — не єдина умова правильної роботи ножів косарки — вони також повинні бути добре збалансовані. Що це означає на практиці? При заточуванні аксесуара протріть його верхній шар. Може трапитися так, що з одного боку ми шліфуємо більше, ніж з іншого — тоді ніж буде нахилятися в цьому напрямку, що, в свою чергу, може пошкодити косарку.

Як перевірити балансування ножа куттера? Досить покласти її центр на рукоятку викрутки — якщо вона утримує на ній баланс, значить, вона добре збалансована. Якщо немає, ми повинні вирівняти його і знову перевірити — до тих пір, поки він не стане успішним.

Давайте також познайомимося з іншими роботами з технічного обслуговування газонокосарки — про них ми можемо прочитати тут.