Як крок за кроком точити леза газонокосарки?

Як крок за кроком точити леза газонокосарки?

Категорія: Ножі для газонокосарок, Ножі для газонокосарок

Косарка стала менш продуктивною, а свіжоскошений газон виглядає негарно? Ймовірно, в цьому винні розмиті ножі косарки. Однак виявляється, що їх не потрібно замінювати — просто заточите. Подивимося, як це зробити!

Заточка ножів для газонокосарок — коли це варто робити?

Як дізнатися, що леза моєї газонокосарки потребують заточування? В першу чергу слід подивитися на свіжоскошену траву — якщо леза порвані і порвані відразу після стрижки, швидше за все, вони пошкоджені тупими ножами. Ми також дізнаємося це по роботі самого пристрою — у випадку з електричною косаркою вона буде працювати голосніше, ніж зазвичай, в той час як бензинова косарка буде споживати більше палива.

Якщо ви не користуєтеся косаркою часто і косите тільки невеличкий газон навколо будинку, ножі слід заточувати не рідше одного разу на рік. Однак, якщо ми використовуємо пристрій частіше і на більшій поверхні, леза можуть зажадати цього навіть один раз на місяць.

Рада експерта

Перш за все, давайте не будемо забувати, що затуплення ножів косарки — це природний процес, викликаний експлуатацією, тому ми не можемо цього уникнути. Однак його швидкість багато в чому залежить від того, яку траву ми збираємося косити. Очевидно, що потрібно буде доглядати за більш твердими і щільними ножами.

Як крок за кроком точити леза газонокосарки?

1. Зніміть болт, яким ріжучий ніж кріпиться до шпинделя і двигуну косарки. Давай знімемо його.

2. Очистимо травинку і іншу накопичилася на ній бруд.

3. Видаліть сліди іржі — використовуйте сталеву мочалку або щітку.

4. Тепер ми можемо заточити ніж за допомогою напилка, болгарки або іншого інструменту. Заточені ріжучу кромку так, щоб вона утворювала вістря.

5. Давайте перевіримо ефект і згладимо нерівності — готово.