Чи безпечний газовий гриль?

Чи безпечний газовий гриль?

Категорія: Газові грилі

Все частіше доводиться чути про те, що газовий гриль — прекрасна альтернатива традиційному, топлячи на брикетах. Однак повністю чи безпечно використання цього пристрою? Відповідь на це та інші запитання про газовий грилі ви знайдете в цій статті!

Як виконати перевірку на герметичність газової системи?

Робота з газовим балоном завжди пов’язана з певними ризиками. Однак ми можемо підвищити нашу безпеку, перевіривши систему на герметичність перед використанням — і особливо після переміщення пристрою, так як це може послабити з’єднання. Так зване Ліктести — подивимося, як це зробити покроково!

1. Підключіть регулятор і газовий шланг до заповненого балона. Переконайтеся, що всі крани на пристрої переведені в стан ВИКЛ.

2. Приготуйте розчин води і миючого засобу в співвідношенні 1: 1.

3. Відкрутіть вентиль газового балона і змастити всю його поверхню заздалегідь приготованим мильним розчином.

4. Включимо гриль. Якщо є витік в газовій лінії, на клапані з’являться бульбашки повітря.

5. У цій ситуації слід відключити подачу газу з запірною арматурою, щільніше затягнути муфту і знову перевірити. Якщо газ продовжує текти, припиніть використання приладу і зверніться в сервісний центр, так як подальше приготування на грилі може бути небезпечним.

Увага!

Пам’ятайте, що тиск в газових балонах, наповнених в Польщі, становить 3700 Па і відрізняється від тиску, використовуваного, наприклад, в Німеччині. Так що, якщо ми підключимо такий газовий балон до чужого мангалу, ми можемо його пошкодити.

Не забуваємо завжди проводити перевірку на герметичність на відкритому повітрі, де газ може швидко випаровуватися. Ніколи не перевіряйте його палаючим сірником — тоді він легко вибухне, що може мати серйозні наслідки.