Для яскравого сонця і невеликого дощу

Для яскравого сонця і невеликого дощу

Нам не потрібно відмовлятися від прогулянки на свіжому повітрі — побути наодинці з друзями — навіть якщо 30 градусів тепла або тільки починається дощ. У такій ситуації відмінно підійдуть просторі садові альтанки, що створюють необхідні умови. Ті, у кого суцільні стіни, захистять нас від вітру, а ті, у кого високі ноги, в основному від сонця.

Ви це знаєте …?

Павільйон з сітчастими стінами має додаткову перевагу, так як він може залишатися в ньому, коли стемніє і з’являються комарі. Світло приверне комах, але вони не потраплять всередину.

Як охолонути в саду?

Крім запобігання опіків важливо правильно зволожувати тіло. Перш за все, вам потрібно пити, щоб уникнути зневоднення зсередини. Проте, приємно охолодитися і зовні. Як цього добитися? Три простих способи:

1. Найпростіший і дешевий — використовувати розпилювач. Коли нам стає занадто спекотно, ми можемо розпорошити туман на тіло.

2. Облаштування басейну в саду — задоволення для всієї родини, особливо для самих маленьких. Якщо ми виберемо модель побільше — розширювальну або стійку — все увійдуть в неї і навіть купаються або пірнають. Надувний басейн можна використовувати як дитячий басейн для швидкого освіження.

3. Щоб не купувати нові прилади, можна використовувати для охолодження … садовий дождеватель! Це полегшення для всієї родини, відмінна розвага для дітей і користь для рослин, які швидше сохнуть в літні дні.