Літо в саду — як безпечно відпочивати

Літо в саду — як безпечно відпочивати

Категорія: Підстави для парасольок

Сад поруч з будинком — відмінне місце, де можна садити квіти, відпочивати і зустрічатися з друзями, наприклад, під час барбекю. Щоб час, проведений на відкритому повітрі, не окупилося головним болем, інсультом або опіками шкіри, до нього варто підготуватися як слід.

Розумне час на сонці

Перебування на сонці корисно для здоров’я і бажано — воно виробляє вітамін D, покращує роботу печінки та імунної системи і знижує ризик багатьох видів раку, гіпертонії або розсіяного склерозу. І це тільки початок списку переваг впливу сонячних променів.

На жаль, сонце також небезпечно для нас, особливо коли ми знаходимося там багато годин. Ми схильні до ударів і опіків, тіло зневоднюється, кровоносні судини можуть втратити колір і лопнути. Важливо вжити відповідних профілактичних заходів, якщо ми знаємо, що збираємося в сад довше.

Тінь — захист від сонця

Ми можемо використовувати сонячне тепло без прямого впливу УФ-випромінювання. Якщо ми ходимо в сад попрацювати, наприклад, пересаджувати квіти, нам буде комфортно носити хустку або кепку з козирком. У свою чергу, ми можемо зіграти з рушником на обличчі або капелюхом з великими полями.

Рішення, яке приносить полегшення і забезпечує безпеку більшого числа людей одночасно, — це використання садових парасольок. Вони особливо корисні під час барбекю-вечірок і інших зустрічей за столом. Якщо в предметі меблів просвердлений отвір в центрі стільниці, трубка парасольки природним чином увійде в нього і забезпечить стійкість.

З іншого боку, при розміщенні парасольки в незалежному місці нам знадобиться міцна і міцна основа парасольки. Він буде тримати його у вертикальному положенні до тих пір, поки він нам знадобиться. Залежно від підстави ми можемо вибрати підстави: плоскі, масивні, угвинчується в землю і навіть на колесах.