Іноді рішення про покупку рослини буває спонтанним, і ми вибираємо невідомий нам вид

Якщо яка-небудь особливість обраного нами горщечне рослини викликає у нас підозри щодо його загального стану, ми обов’язково повинні повідомити про це персоналу магазина. Таким чином, ми можемо запобігти поширенню хвороб і паразитів на інші зразки. Слід звернути увагу на будь-які зміни кольору, м’які листя, нальоти, плями і маленьких черв’ячків, блукаючих по стеблах — навіть якщо це павуки або сонечка, не пов’язані з комахами.

Рада експерта

Іноді рішення про покупку рослини буває спонтанним, і ми вибираємо невідомий нам вид. У такій ситуації нам може бути складно судити, чи здоровий саджанець — плями на листі або їх неправильна форма можна вважати ознакою виду. Однак, перш ніж ризикнути принести додому квітковий горщик, в якому може жити паразит, давайте краще перевіримо в Інтернеті, як повинен виглядати здоровий зразок обраного нами рослини.

Здорове кімнатна рослина завдяки правильному догляду

Коли ми знаходимо в магазині здорове і красиве рослина, також варто придбати аксесуари, які допоможуть нам зберегти його в такому стані навіть після того, як принесуть додому. Отже, давайте виберемо грунт, наприклад, грунт для балконних рослин з правильним pH, необхідним добривом і горщиком оптимального розміру — ті, в яких продаються саджанці, часто виявляються занадто тісними і їх слід замінювати якомога швидше після покупки. Також слід пам’ятати про кожусі або підставці, в яку буде витікати зайва вода. Давайте також прочитаємо про способи збереження здоров’я рослин.