На що звертати увагу при покупці рослин для будинку

На що звертати увагу при покупці рослин для будинку

Категорія: Підставки

Щоб рослини в наших будинках були в першу чергу цікавою прикрасою, за ними необхідно правильно доглядати. Однак це не єдиний фактор, що впливає на їх гарний і швидкий ріст. Велике значення мають і наші рішення, прийняті на етапі покупки саджанця. На що слід звернути увагу при виборі рослин для себе в магазині?

Чому так важливо правильно вибрати кімнатну рослину?

Купуючи кімнатна рослина, нами часто рухає імпульс. Якщо нам подобається його зовнішній вигляд, ми вибираємо його, не замислюючись і не перевіряючи його якість. Однак такий підхід може виявитися фатальним. Багато хвороб рослин тривалий час протікають безсимптомно і несподівано швидко вражають інші наявні у нас саджанці. Таким чином, ми можемо втратити свій домашній сад. Саме тому, збираючись в магазин за новою рослиною, варто придивитися до нього ближче. Чим осознаннее наше рішення, тим довше ми зможемо насолоджуватися здоровою і красивою зеленню в безпосередній близькості.

Як вибрати здорове кімнатна рослина?

Щоб вибрати здорове кімнатна рослина, в першу чергу потрібно звернути увагу на його зовнішній вигляд. Однак не варто керуватися тільки своїм естетичним чуттям — навіть хворі саджанці на перший погляд можуть виглядати задовільно і квітучими. Тому перед тим, як прийняти рішення про покупку, познайомимося з вмістом каструлі. У чому особливості здорового рослини?

— забарвлення листя інтенсивна і однорідна — темніший колір означає добре зволоження рослини, а зміна забарвлення через видовий характеристики не викликає ніяких заперечень,

— листя і стебла м’які і пружні на дотик, а їх поверхня не покрита слизом або дрібні частинки,

— на листках не видно знебарвлення або ознак харчування шкідників, а краю листових пластинок гладкі,

— молоді пагони зелені і здаються ситими,

— стебла не гнуться під незрозумілими кутами, стовбури здатні утримувати всю рослину у вертикальному положенні,

— грунт в горщику злегка волога і без квіток.