Яке освітлення для намету?

Яке освітлення для намету?

Освітлення входить в число предметів, необхідних для походу. Щоб він був максимально функціональним, ми повинні ретельно його вибирати. На що звернути увагу, щоб?

Світильники, призначені для кемпінгу, можна розділити аналогічно туристичним плитам, тобто за способом електропостачання. Лампи на батарейках популярні і їх охоче купують, тому що джерела живлення можна купити в більшості магазинів і вони дешеві. Ми не залежимо від електрики і запасні акумулятори не багато важать — можемо запастися перед вильотом. Зворотною стороною є високе споживання енергії, тому лампа може розрядитися швидко і в найнесподіваніший момент.

Якщо у нас є можливість зайти в будівлю — наприклад, під час сніданку або ванни — і підключити зарядний пристрій, ми можемо вибрати лампу з акумулятором. Ця модель виключає необхідність купувати додаткові батареї, але вимагає пам’ятати, що запасний акумулятор завжди повний. Це екологічне рішення, яке в довгостроковій перспективі більш вигідно. До того ж у багатьох ламп для акумулятора є індикатор розряду — темрява нас не здивує.

Газова лампа буде працювати в польових умовах, де немає доступу до електрики з мережі. Якщо використовувати газову плиту, це найкраще рішення. Заправляємо тару за один підхід.

Еквівалентом дров’яної печі є сонячна лампа — вона також працює тільки при певних умовах і є екологічною. Якщо у нього є аварійне живлення від розетки прикурювача, він не втратить працездатність в похмурий день. Звичайно, ми повинні бути впевнені, що до місця, де ми збираємося поставити намет, можна буде дістатися на машині.