Похід в кемпінг — як до нього підготуватися?

Похід в кемпінг — як до нього підготуватися?

Категорія: Туристичні плити

Відпочинок в наметі вимагає особливої ​​підготовки. Недостатньо взяти з собою валізу з одягом і косметикою, як в разі ночівлі в готелі. Тут набагато більше уваги приділяється практичним предметів: туристичної печі або висвітлення. Як підготуватися до такої експедиції?

Як вибрати похідну плиту?

Від виду і властивостей туристичної плити залежить, наскільки швидко і якісно ми приготуємо їжу і будуть вона смачною. Оскільки ви повинні з’їсти хоча б один гарячий прийом їжі протягом дня, вам слід приділити трохи більше уваги своїй покупці.

Популярна модель туристичної печі — це пристрій, що працює на пропан-бутану. Використовується завдяки невеликим і легким одноразовим контейнерів — картриджам. Така піч не вимагає практики або довгого навчання — вона проста у використанні і інтуїтивно зрозуміла. Полум’я, яке ми отримуємо, чисте і регульоване. Купимо універсальні картриджі в країні і за кордоном, щоб піч можна було використовувати протягом усього свята і в багатьох місцях.

Печі, що працюють на рідкому паливі: бензин, гас, сира нафта трохи менш популярні, але також дозволяють швидко і зручно готувати їжу. Через більшої ваги вони більше підходять, якщо ми йдемо в похід в одному місці, і нам не потрібно носити їх в рюкзаку. Оскільки вони харчуються від палива, їх легше живити — бензину місця більше, ніж каністр. З цієї ж причини вони дешевші в експлуатації, що порадує тих, хто часто ходить в походи.

Ви це знаєте …?

Альтернативою плитам на рідкому паливі є легкі плити на твердому паливі: кубики гексіметілтетраміна. Вони рекомендуються для людей, які вирушають у похід або в похід в один і той же час. До кубиках важче отримати доступ, а вогонь набагато слабкіше.

Любителі лісових походів будуть раді дізнатися, що в продажу є і печі, що працюють на сухих палицях. Модель проста в збірці: вона складається з будівельних лісів з прорізами і місця для зручного розміщення судна. Однак зверніть увагу! Піч втратить працездатність, якщо ми не знайдемо сухих дров або піде дощ.