Типи садових грунтів і їх застосування

Типи садових грунтів і їх застосування

Категорія: Торф

Професіонали та любителі садівництва знають, наскільки важливо правильно вибрати садовий грунт. Багато в чому це залежить від того, які рослини ми зможемо садити і чи будуть вони цвісти. Які землі є на вибір і що про них варто знати?

Композитний грунт — збагачений мінералами

Хоча може здатися, що компостувати грунт підійде для всіх видів рослин, оскільки вона містить мінерали, насправді вона приготовлена ​​з урахуванням декоративних рослин. Його використовують в чистому вигляді в якості субстрату або додають в інші грунту для різноманітності їх складу

Склад кожної компостувати грунту різний, тому що він залежить від вмісту органічних речовин. Спільним знаменником є ​​високий вміст гумусу — наприклад, листя, трави — який забезпечує декоративні рослини потрібною кількістю поживних речовин. Грунт з його добавкою не кислий, має кращу структуру і довше утримує воду.

Ви це знаєте …?

Компостна грунт ділиться на підроду. Листове рослина засноване на використанні компосту з листя дерев і чагарників, особливо берези, бука, клена, липи, тополі і ліщини. Дерн робиться з шару дерну завтовшки в декілька сантиметрів, часто з використанням гною. Wrzosowa, як випливає з назви, походить від вересових пусток.

Торф як грунт для садових рослин

Торф — неоднорідний продукт. Він різниться в залежності від умов, в яких він виготовлений, а також з-за різного складу. Основна відмінність торфу засновано на висоті залягання. Ми маємо справу з:

— торф верховий, що утворюється завдяки дощовій воді. Він кислий і з низьким вмістом мінералів,

— торф перехідний, з підвищеною волого-і воздухоёмкостью. Він має властивості, аналогічні високому торфу, тому його найчастіше використовують в якості добавки до грунту,

— торф низинний, утворений, в тому числі, в долинах річок. Завдяки подачі дренажної води він багатий мінералами і має більш високий pH, навіть до 7.