Кращі ідеї для ставка в саду

Кращі ідеї для ставка в саду

Категорія: Плівки для водойм

Ставок — одне з найкрасивіших і ефективних садових прикрас. Це додаткове джерело води для квітів, які ростуть поруч з ним, а також може бути місцем проживання багатьох видів риб. Варто дізнатися кілька джерел натхнення, щоб вибрати найкраще рішення.

Ідея простого водойми

Для створення найпростішого водойми не потрібно спеціальних навичок, а кількість використовуваних продуктів мінімально. Резервуари з водою — це швидко і просто. Перш за все слід викопати яму в землі.

Наступний етап — простукування стін і облицювання конструкції фольгою для водойм. Ми можемо вибрати моделі з PE, PVC, EPDM або ECB. Завдяки своїм властивостям плівка захищає воду від зростання водоростей і стійка до УФ-променів. До того ж матеріал добре прилягає до землі і дозволяє зробити яму нестандартної форми. Таким чином, ми не обмежуємося лише колом або прямокутної сіткою — ми можемо використовувати фантазію або адаптуватися до рослинності в саду.

Ви це знаєте …?

Заміною облицювання ставка є великі ємності, втратили свою основну функцію. Це може бути унітаз, дитяча ванночка або стара ванна. Досить вирити яму достатнього розміру, щоб вона доходила до самого краю. Такі водойми легше чистити і до того ж вони більш міцні — стіни складніше пошкодити.

Щоб грунт не потрапив у водойму, варто оточити його великими декоративними каменями. Вони не обов’язково повинні бути однієї форми або кольору — різноманітність дійсно піде їм на користь. Якщо ми мріємо про казковому ставку, ми можемо навіть розфарбувати камені фарбами, адаптованими до умов навколишнього середовища.

Ставок з фонтаном

На підготовку ставка з фонтаном піде трохи більше часу. Основа така ж: потрібно викопати ямку і прикрити її фольгою або поставити в неї велику ємність. Наступним кроком буде прикраса танка фонтаном.

Фонтан невеликий. Фактично, це досить невеликий насос погружного типу, який встановлюється в будь-якому місці ставка. Оскільки він живиться від мережі, електричний кабель необхідно закопати в землю, щоб захистити його від пошкоджень. Перед цим варто помістити його в чохол або шланг — чохол, який захистить кабель від подряпин і прямого контакту з вологою.

Фонтан може працювати більшу частину року. На зиму варто вийняти з водойми і зберігати в сараї або гаражі. Мороз може нашкодити йому, тому в теплу пору року виявиться, що нам знадобиться новий.