Електрогриль в саду не підійде, тому що для роботи йому потрібен доступ до електрики

Електрогриль в саду не підійде, тому що для роботи йому потрібен доступ до електрики. Якщо ми хочемо зробити гриль біля альтанки, є шанс, що ми підключимо його до розетки, але ризикувати не варто — передбачається, що це буде рішенням на довгі роки.

Отже, вугілля і газовий гриль залишилися. Перший дешевше купити, але не використовувати. Варто відповісти на питання, як часто ми плануємо влаштовувати барбекю-зустрічі. Якщо кілька разів на тиждень протягом сезону, газова модель стане краще у фінансовому відношенні. І не забудьте кришку!

Літній бриз прямо з моря

Літо асоціюється з чудовою погодою, але також і зі спекою. Як освіжитися в саду, приготованому спеціально для святкового відпочинку? Ми можемо носити з собою розпилювач, повний води, але навіть якщо ми наллємо холодний, він скоро нагріється і втратить свою працездатність.

Хороший спосіб підкріпитися підібрали влади великих міст, поставивши на ринки … розбризкувачі! Якщо кому-то жарко, вони можуть вийти в струмок і охолонути на вітрі. З закритими очима ви можете відчути себе на березі моря, особливо коли ресторан — в нашому грилі-саду — приносить апетитний аромат типових святкових страв: смаженої або смаженої риби, свинячої шиї, ковбаси.

Не будемо забувати, що установка дощовиків в саду — це теж задоволення для дітей і користь для домашніх тварин, особливо собак. Відпочити на такому судовому відпочинку може кожен без винятку.