Як оформити город на відпочинок?

Як оформити город на відпочинок?

Категорія: Дивани

Навіть якщо ми проводимо відпустку в місті, ми не приречені на нудьгу. Ми самі створимо умови близькі до далеких луках, озерах або морях — в саду. Як облаштувати зелену зону в задній частині будинку, щоб відпочивати було ще краще, ніж далеко від дому?

Місце для відпочинку

Залежно від того, чи любимо ми озеро або море, ми можемо відпочити на траві або на піску. У тій частині саду, де ми не вирощуємо рослини, ми легко можемо насипати невеликий світлий пісок, створивши тимчасовий пляж. Обробляємо стенд меблями і аксесуарами:

— стільці та кушетки — вони будуть служити для того, щоб поніжитися, розслабитися і позасмагати,

— садовий парасолька — він захистить нас від сонячних променів і опіків шкіри, якщо ми плануємо залишатися в саду багато годин,

— басейн — якщо розмістити його для самих маленьких, досить простий надувний моделі. Для всієї сім’ї підійдуть: модель розширення трохи більшого розміру або міцна, але стоечная модель, яка потребує більш тривалої підготовки.

Рада експерта

Садові меблі слід вибирати з урахуванням різних аспектів, в тому числі: їх стійкість до складних погодних умов. Влітку це в першу чергу сильне УФ-випромінювання, але також і несподівані дощі. Дуже добре підійде метал, покритий антикорозійним емульсією і пластиком. Якщо ви беретеся за дерев’яну, плетену або меблі ротанга, перед першим використанням варто просочити її самостійно.

Майданчик для барбекю

Свято не може бути повноцінним без барбекю! Замість того, щоб купувати одноразові пристосування і йти до річки, покладаючись на благодать примхливої ​​погоди, ми можемо влаштувати барбекю у себе в саду. Тут, перш за все, повинна бути зручні меблі: великий і стійкий стіл, стільці, підігнані під висоту столу, і вінчає все парасольку.

Головний герой, якщо він буде обслуговувати нас кілька сезонів і дозволяти готувати ще більш складні страви — смажену рибу або піцу, — повинен бути максимально функціональним. На вибір пропонується три типи: традиційна карбонова модель, дорожча газова модель і електрична.