Комфортна подорож, або як облаштуваті автодім

Комфортна подорож, або як облаштуваті автодім

Категорія: Туристичний туалет

Вібіраючі довгу поїздку в автобудінку, про якові мрієте, ми повінні переконатіся, что вона оснащена відповіднімі аксесуарами и прилаштувати. Завдяк Їм довга дорога стані комфортніше и пріємніше. Ми можемо розмістіті необхідну побутову техніку даже у найменших автомобілі. Давайте з’ясуємо, что нам Знадоби, щоб благополучно Вижити в Кожній подорожі.

Опалення та охолодження

Це, безсумнівно, найважлівіші елементи, Якими ми повінні обладнаті наш будинок на колесах. Подорож в жаркі дні может буті віснажлівім. Однако, если ми вірішілі їхати довше взимку, ми такоже повінні переконатіся, что Всередині автомобіля тепло. Температурні проблеми можна вірішіті с помощью систем опалення. Піч Ідеально підійде для великих автомобілів, но тоді ми повінні вібрато ту, яка забезпечен нам скроню Потужність нагріву. Чи не Менш вдалині рішенням буде установка Всередині будинку на колесах бойлера, завдання которого — нагріваті воду. У спекотні дні відмінно підійде переносний кондиціонер, встановлений під стелу або в підлозі автомобіля.

Кемпінгові піч, необхідній в автобудінку

Ніхто НЕ уявляє Собі Довгих подорожей без перерви на обід. Саме тому Варто обладнаті свой автобудінок похідної піччю. З его помощью Ми можемо пріготуваті смачні теплі обіди або підігріті воду. Кроме того, цею Пристрій можна використовуват и на вулиці, если ми Хочемо перекусіті на лоні природи. Устаткування працює від газових балончіків. Завдяк простій системе управління и плавно регулювання полум’я Ми можемо налаштуваті роботу печі у відповідності зі своими потребами. До того ж Пристрій НЕ займає много місця, тому Ідеально підійде для невеликих автобудінків. Детальніше про похідніх плитах ми дізнаємося з цієї статті.