Тип мішків для сміття багато в чому впливає на зручність використання

Види мішків для сміття

Тип мішків для сміття багато в чому впливає на зручність використання мішків для сміття. Продукти можна розділити на три основні категорії:

— класичні мішки для сміття, такі прості, без зручностей. Найчастіше їх роблять з фольги, що робить їх досить тонкими. У них привабливі ціни, тому вони є вибором багатьох. Ви повинні бути обережні, виймаючи з них сміття — найкраще зав’язати кінчик,

— мішки для сміття з вушками зручніше класичних. По краях з’являються чотири елементи, які при заповненні мішків перев’язують, запобігаючи випадання сміття. Спростити вивезення сміття з дому,

— мішки для сміття з куліскою — кращі моделі завдяки зручності перенесення після наповнення. По краях є шнурки, які при знятті створюють зручні ручки. Сумки зроблені з міцних матеріалів, тому в них легко переноситься метал або скло. Вони також гігієнічні, оскільки мінімізують контакт між рукою і вмістом. Недолік — найвища ціна.

Які пакети для сміття найміцніші?

Мішки для сміття також розрізняються за матеріалом. Найпростішими і дешевими вважаються моделі з фольги. Однак необхідно пам’ятати, що для них характерна різна товщина. Тонкі і неміцні, вони підходять для відер в ванних кімнатах і кімнатах, куди будуть викидати використані рулони туалетного паперу або інший невеликий і легкий сміття. Пакети з фольги з посиленими стінками підійдуть навіть на кухні. З іншого боку, пакети HDLD майже вдвічі товщі пакетів з фольги.