Як працює повітродувка для листя? Чи варто використовувати повітродувку?

Як працює повітродувка для листя? Чи варто використовувати повітродувку?

Категорія: Пилососи Leaf, Пилососи Leaf

Пилосос для листя — це пристрій, призначений для осінньої прибирання. Значно скорочує і полегшує роботу в саду і перед будинком. Це означає, що нам не потрібно нагинатися і напружуватися, і при цьому ми швидше повернемося додому за гарячим чаєм. Як працює повітродувка і коли її використовувати?

Коли мені слід використовувати повітродувку для листя?

Використання пилососа для листя пов’язано з настанням осені, і в основному це пов’язано з засохлими листям, які покривають галявини у великій кількості. Однак варто знати, що пристрій впорається не тільки з ними! Він легко збере дрібні і тонкі гілочки, жолуді й каштани, голки, шишки та інші дрібні органічні залишки.

Великою перевагою пилососа для листя є його розмір і, отже, зручність. Пристрій потрапить в місця, де інше обладнання, наприклад, газонокосарка, не поміститься.

Пилосос для листя — як це працює

Ключовими елементами повітродувки для листя є усмоктувальна трубка і великий мішок для листя. Листя і органічні відходи засмоктуються в резервуар по трубі — його слід тримати на висоті кількох сантиметрів над землею. Потім домішки подрібнюються і подрібнюються, що зменшує їх обсяг до 90%. Якщо ми випадково не зберемо папери та інші предмети, які довго розкладаються, вміст пакета можна використовувати в якості компосту.