Культиватор або ветрікулятор — які пристрої підійдуть для вашого саду?

Культиватор або ветрікулятор — які пристрої підійдуть для вашого саду?

Категорія: Роторні культиватори, Роторні культиватори

Чудовий газон — мрія кожної людини, у якого вдома є шматок землі. Однак для того, щоб газон в нашому дворі був пишно-зеленим, пишним і красивим, необхідно правильно підготувати газон до пристрою і до подальшого догляду за ним. У цьому нам допоможуть такі пристрої, як культиватор, культиватор і скарифікатор — чим вони відрізняються і для чого вони потрібні?

Культиватор — перша точка для створення газону

Культиватор дозволяє надзвичайно ефективне і дієве розпушування та аерації ґрунту. За допомогою механічного пристрою набагато простіше переміщати щільно утрамбований грунт, а заодно і вирівнювати його. Завдяки цій діяльності грунт не тільки отримає більше повітря, але і зможе легше вбирати воду, що необхідно для вирощування рослин, в тому числі газонів. Крім того, культиватор також ефективно позбавляє землю від бур’янів, тому що, щоб розм’якшити ґрунт, він вириває непотрібні рослини, залишаючи грунт готової для подальшої роботи. Робота культиваторів дуже проста — у них на обертових дисках розміщені ножі — вони зариваються в землю, піднімають її і перевертають.

Культиватор — машина для спеціальних завдань

Культиватор, також відомий як культиватор, має набагато більшу потужність, ніж роторний культиватор, хоча мета використання обох знарядь по суті однакова. Завдяки своїй величезній силі він використовується не тільки в садівництві, але і, можливо, навіть в першу чергу, в сільському господарстві. Він відмінно працює в дуже великих просторах, тому його рідко використовують в домашніх садах — скоріше, він використовується для більш масштабних завдань. Робота культиватора також заснована на зубах, але, на відміну від роторного культиватора, ці елементи не обертаються, а тільки зариваються в грунт і переміщають її.