Виростити монстеру нескладно, до того ж рослина дуже добре переносить умови в нашій квартирі

міцна монстера

Це безперечно найпопулярніше і впізнаване кімнатна рослина останнім часом. Виключно красиві зелені, неправильно перфоровані листя монстери прекрасно виглядають в світлих і просторих приміщеннях — особливо оформлених в сучасному стилі. Рослина є цікавим декоративним акцентом і відмінно виглядає на сірому або білому тлі.

Виростити монстеру нескладно, до того ж рослина дуже добре переносить умови в нашій квартирі. Ненавидить прямі сонячні промені, особливо влітку — дуже сильні сонячні промені можуть обпалити листя рослини. Любить постійну помірну вологість повітря і не любить зайву воду в субстраті. Влітку поливати можна раз в тиждень. Однак його гарні листи слід регулярно обприскувати, а надлишки пилу видаляти вологою тканиною.

Популярні Benjaminek

має дрібні листи і являє собою рослина, яке прекрасно прикрашає інтер’єр, надаючи кімнатах неповторний характер. Він відмінно вписується в аранжування з переважанням землистий тонів, екзотичних декорацій і дерев’яних меблів.

Рослина любить багато світла, але не любить сильний сонячне світло, тому варто розмістити його біля вікна, що виходить на південь. Прекрасно росте при кімнатній температурі, а воду для поливу потрібно кип’ятити. Фікус вимагає регулярних добрив і родючого субстрату — бажано добре дренувати з великою кількістю перегною і поживних речовин.