Наймодніші кімнатні рослини — як за ними доглядати?

Наймодніші кімнатні рослини — як за ними доглядати?

Категорія: Для кімнатних рослин

Рослини не тільки ідеально очищають повітря в нашому будинку або квартирі, але і є гарним, природною прикрасою. Останнім часом найпопулярніші види відрізняються своєю природною зеленню, яка оживляє інтер’єри обраних кімнат. Отже, які рослини варто вибрати і як за ними доглядати, щоб мати можливість довго насолоджуватися їх красою?

легендарні папороті

Домашні сорти папоротей — рослини, які ніколи не вийдуть з моди. Крім того, що вони феноменально виглядають, вони також мають безліч незвичайних властивостей, таких як: іонізація або зволоження кімнати. Ці рослини найкраще себе почувають в квартирах, де витончено передають свої естетичні якості.

Як доглядати за домашнім папороттю? Щоб вони пишно росли і довгі роки прикрашали інтер’єр нашої квартири, їх слід розміщувати на видному місці, але при цьому захищати від прямих сонячних променів — їх листя дуже чутливі до опіків. Їм також потрібно родючий, проникний субстрат зі злегка кислим pH. Також слід пам’ятати, що ці рослини вимагають систематичного поливу, так як вони чутливі до пересихання субстрату.

Тропічні пальми

Модними зеленими кімнатними рослинами, які не тільки красиво і гідно виглядають, але і переносять в атмосферу екзотичного відпочинку, є пальми. Завдяки їм ми можемо швидко змінити облаштування вітальні або спальні, надавши цим кімнатах характер. Існує безліч різновидів цих рослин, і їх непросто виростити в домашніх умовах, тому, вибираючи їх, обов’язково з’ясуйте, який конкретний вид пальми ми можемо вибрати, щоб забезпечити відповідні для нього умови.

У спекотні дні пальми слід поливати часто і рясно, а в прохолодні — набагато рідше, особливо взимку. Навесні молоді рослини слід підгодовувати спеціальним добривом для пальм або рослин горщиків. Старим сортам потрібна менша доза, але ми не повинні морити їх голодом, тому що тоді їх листя поблідли і засохнуть.

Рада експерта

У теплі дні, коли мінімальна температура досягає 18 ° C, люблять рости такі рослини, як Кенс, Кариота і кокосові пальми. Взимку при температурі близько 7 ° C малиновий лист і фінікова пальма прекрасно розвиваються.