Вибираємо моторне масло для газонокосарки

Вибираємо моторне масло для газонокосарки

Категорія: Масла для садової техніки, Масла для садової техніки

Правильна робота будь-якої косарки багато в чому залежить від використання правильного масла. Хоча його добавка надзвичайно проста, вибір правильного препарату може бути досить складним. Давайте подивимося, що потрібно враховувати при покупці відповідного моторного масла для газонокосарок!

Яка функція моторного масла в газонокосарці?

Моторне масло в основному використовується для відводу тепла від робочих частин двигуна. Надмірне нагрівання протягом тривалого часу може пошкодити їх — і, в свою чергу, скоротити термін служби всієї газонокосарки. Також не можна не згадати про його захисної функції. Використання масла створює на поверхні робочих частин спеціальний шар, що захищає від корозії і впливу так званих високотемпературний осад.

Увага!

Вибір неправильного типу моторного масла може привести до більш швидкого зносу деталей двигуна косарки і, як наслідок, до зупинки всього пристрою і необхідності дорогого ремонту або навіть заміни.

Перший критерій вибору — мінеральне або синтетичне масло?

Залежно від складу конкретного препарату ми розрізняємо:

— синтетичні моторні масла — відрізняються високими експлуатаційними параметрами і термічною стабільністю. Саме з цієї причини вони ідеально підходять для літнього використання в жарку погоду. Більш того, їх консистенція не зміниться під впливом низької температури. Ці властивості роблять синтетичні моторні масла придатними в першу чергу для потужних косарок — вони дозволять нам значно продовжити термін їх служби;

— мінеральні моторні масла — ідеально підходять для невеликих косарок малої потужності. Що відбувається, коли ми заливаємо їх в двигун більшого пристрою? Вже за мить роботи на високих оборотах в’язкість препарату впаде, в результаті чого двигун стане недостатньо захищеним, тому він стане більш схильним до перегріву і пошкодження.