Покрокова заміна свічок запалювання косарки

Нарешті, давайте перевіримо, вирішила чи очищення свічок запалювання проблему із запуском газонокосарки. Як це зробити? Просто спробуйте включити його і поспостерігайте за двигуном — якщо він зовсім не крутиться, свічку запалювання необхідно замінити. Однак, якщо двигун помітно обертається, але машина не запускається, несправність не та.

Покрокова заміна свічок запалювання косарки

1. Відкрутіть провід свічки запалювання.

2. Видаліть бруд зі старою свічки — завдяки цьому вона не потрапить в камеру згоряння, коли ми її виймаємо.

3. Відкрутіть саму свічку запалювання від бензинової газонокосарки, а потім ретельно очистіть місце, де вона перебувала.

4. Почніть вкручувати нову свічку пальцями, намагаючись не стискати її занадто сильно.

5. Тільки коли він щільно сидить в різьбі, ми зможемо дістати ключ. Обережно затягніть, щоб не перекручувати.

6. Нарешті, закріпіть провід і затягніть його.

Що потрібно пам’ятати при заміні свічки запалювання на газонокосарці?

Ось кілька останніх рад, які допоможуть нам в цьому:

— Свічку запалювання завжди слід замінювати на повністю холодному двигуні. Завдяки цьому ми не тільки уникнемо опіків, але і будемо вимагати менше зусиль — теплу свічку складніше відкрутити через теплового розширення матеріалу;

— якщо після розпакування свічка впаде на землю, вона не підходить для установки в двигун;

— якщо він буде занадто сильно затягнутий, він може зламати або навіть серйозно пошкодити двигун косарки під час роботи;

— замість того, щоб затягувати свічку на дотик, ми можемо використовувати дінаметріческій ключ, що дозволить нам бути більш точними.

Які ще дії продовжать термін служби нашої косарки? Ми дізнаємося більше про таких методах консервації, прочитавши цю статтю. Давайте також перевіримо, як його приготувати до настання зими.