Як замінити свічку в газонокосарці — покрокова інструкція

Як замінити свічку в газонокосарці — покрокова інструкція

Категорія: Інструментальні свічки, Інструментальні свічки

Ми, звичайно, знаємо, що кожен двигун внутрішнього згоряння оснащений свічкою запалювання, завдання якої — створити електричну іскру, необхідну для її запалювання. Тому слід знати, що його технічний стан необхідно регулярно перевіряти і замінювати при зносі. Подивимося, як це зробити покроково!

Коли потрібно міняти свічку на газонокосарці?

Свічка — це елемент, який зношується відносно повільно. Тому при стандартному використанні досить замінювати його кожні 25 годин роботи — найчастіше це буде один раз в сезон. Коли ще ми повинні його замінити? В першу чергу, коли ми помічаємо проблеми з запуском або коли це стає абсолютно неможливим.

Як перевірити, чи не забруднена чи свічка?

Перш ніж ми почнемо замінювати свічку запалювання на вашій газонокосарці, переконайтеся, що це дійсно необхідно. Для цього потрібно переконатися, що цей елемент не пошкоджений і чистий. Почнемо з відкручування дроти свічки запалювання і очищення області навколо нього. Тільки після цього ми зможемо його відкрутити спеціальним свічковим ключем — наприклад, таким як цей продукт.

Наступним кроком буде очищення від бруду. При цьому стежите за тим, щоб свічка не була пошкоджена — на це можуть вказувати прогоріли електроди або потріскана поверхня. В цьому випадку його необхідно негайно замінити. Однак, якщо ми не помітимо будь-яких недоліків, ми можемо поміняти його, намагаючись не закручувати занадто сильно.

Увага!

Очищаємо свічку металевою щіткою або спеціальним спреєм. Однак не будемо звертатися до абразивам, які можуть пошкодити ніжну поверхню.