Підбір туристичних меблів — критерії

Підбір туристичних меблів — критерії

Крім міцного і атмосферостійкого матеріалу туристичних меблів важливі вага і комфорт. Багато що залежить від того, куди ми йдемо. Якщо ми поїдемо до озера і доберемося до місця призначення на машині, ми зможемо дозволити собі більш важкий комплект. В горах важливий кожен грам, особливо коли потрібно наближатися до кемпінгу.

Чим довше ми будемо бродити, тим менше візьмемо меблів. Тоді варто визначити, що нам потрібно, а що — тільки приємне доповнення. Базова туристичні меблі — це, в першу чергу, крісла з підлокітниками з алюмінієвим каркасом, в подовженому варіанті забезпечені ручкою для чашки. Столики або шезлонги менш важливі. Ліжко може замінити зручний спальник на товстому килимку. Тому ми повинні продумати відповідну підготовку до кемпінгу.

Туристичні стільці і аксесуари

Вибираючи дорожні крісла, не забувайте про чохлах. Це елементи, які дозволяють елементам залишатися міцними і чистими. Їх легше транспортувати в машині — вони не розкладаються під час руху, а також менш проблематичні при транспортуванні до місця призначення. Також варто вибрати стільці, які неодмінно витримають наш вага — зазвичай вони витримують людини вагою до 100 кг. Для більш важких слід купувати посилені стільці.