Шезлонги на терасі

Шезлонги на терасі

Маючи більше місця для використання, ми можемо краще реагувати на наші потреби і очікування щодо зручних сидінь. Садовий лежак для тераси вже не повинен бути таким легким і маленьким, як балкон. Це може бути навіть постійний предмет меблів, особливо якщо він розташований так, щоб не піддаватися занадто сильному впливу дощу і сонячної радіації. Залежно від наших переваг і розміру тераси ми можемо вибрати більш великий і важкий шезлонг або менший і легший лежак — найголовніше, щоб ми керувалися своїм комфортом. Тут ми можемо собі це дозволити більше, ніж на маленькому балконі.

Замість того щоб тягнутися до простих полускладних шезлонгам, які не надто адаптуються до наших потреб, давайте виберемо моделі, які можна розкладати навіть повністю в плоскому вигляді. Також варто звернути увагу на їх набивання і наявність або відсутність матраців або подушок. Ми повинні вибрати лежак, який дозволить нам відпочивати багато годин. Тераса, захищена від дощу, — це місце, де нам не потрібно занадто турбуватися про те, що частини шезлонга, схильні до дії вологи, намокнуть і зіпсуються.

Рада експерта

Пам’ятайте, що через близькість квартири ми відносно легко можемо перенести лежак або заховати його з тераси. Тому навіть більш важкі моделі завжди можна захистити від дощу або скласти і покласти туди, де вони не будуть заважати і не буде видно.