З окремими захворюваннями наших трав потрібно боротися за допомогою відповідних засобів захисту рослин

Як боротися з хворобами рослин трав

З окремими захворюваннями наших трав потрібно боротися за допомогою відповідних засобів захисту рослин. Не забудьте використовувати ті, які призначені для лікування хвороб наших посівів.

Якщо ми не впевнені, чи дійсно трави страждають від хвороби або вони просто погано зберігаються, давайте звернемо увагу на:

— нальоти — якщо вони коричневі, сірувато-білуваті і в їх центрі, іноді добре видно міцелій і спори, вони є ознакою цвілевих хвороб,

— плями і великі прогресуючі зміни кольору — майже завжди означають хвороба,

Увага!

Ми повинні розрізняти звичайне локальне потемніння листя (зазвичай зачіпає кінці листя), яке частіше за все просто означає, що рослина страждає від недостатньої вологості повітря. Потім досить регулярно обприскувати м’якою водою.

— різні відкладення — вони зазвичай білуватого кольору і можуть бути ознакою розмноження шкідників, а також зростання грибків.

Лікуємо травами … травами

Крім широко поширених шкідників і грибків, що вражають наші трави в домашніх умовах, ми також можемо приготувати домашні препарати, які допоможуть нам від них позбутися. Часто буває достатньо створити прості трав’яні відвари і присипати розчином листя трави. Для їх створення ми будемо використовувати, наприклад:

— пижмо,
— ромашка,
— живокіст,
— м’ята,
— майоран.

У такий настій можна додати пару зубчиків подрібненого часнику. Таким чином, ми отримаємо повністю натуральний препарат для боротьби з хворобами трав. Пам’ятайте, що тільки правильно підібрані засоби захисту рослин працюватимуть, і в разі з культурами, які ми хочемо їсти, вони не повинні бути біоцидними.

Давайте дізнаємося більше про вирощування і властивості лікарських трав.