Якщо ви маєте намір використовувати каучукове дерево для кухонної стільниц

Меблі з каучукового дерева

Якщо ви маєте намір використовувати каучукове дерево для кухонної стільниці або, можливо, красиве крісло-гойдалку біля каміна, оскільки воно вогнетривкі, ви можете переглянути своє рішення. Хоча каучукове дерево не горить легко і може обвуглюватися при прямому контакті з відкритим полум’ям, воно легко деформується, якщо на нього не нанести відповідні покриття. При цьому, якщо ви збираєтеся використовувати стіл з каучукового дерева, наприклад, поруч з дерев’яною піччю, найкраще заздалегідь покрити його для захисту від тепла, щоб уникнути необхідності замінювати весь стіл.

Проблеми з пошуком

Одним з недоліків, з якими ви зіткнетеся в Сполучених Штатах, буде те, що каучукового дерева часто імпортується або продається у вигляді готової продукції. Причина цього в тому, що каучукового дерева важко імпортувати в вигляді сировини через те, що воно майже виключно вирощується в Південній Америці, тому знайти неочищена каучукове дерево може бути майже неможливо, якщо ви не знаєте, де шукати.

Ви можете обійти цю проблему, попросивши постачальника деревини замовити для вас каучукове дерево, хоча це може виявитися більш дорогим, ніж ви спочатку очікували.

вологостійкість

Нарешті, якщо ви плануєте використовувати каучукового дерева для садових меблів або створити терасу для галявини перед будинком, можливо, ви захочете розглянути інші альтернативи з масиву дерева, якщо ви живете в дощовому штаті. Деякі недоліки меблів з каучукового дерева включають огиду до вологи навіть при обробці епоксидною смолою або ламінатом. Каучукового дерева не любить хімічне чищення і стає досить слизьким у вологому стані навіть за стандартами деревини. При цьому вибір каучукового дерева для створення поверхні, по якій вам, можливо, доведеться ходити в зимові місяці, може виявитися проблематичним.