Як чистити меблі з каучукового дерева?

Як чистити меблі з каучукового дерева?

Чистка меблів не є улюбленим заняттям нікого, але вона дозволяє нашим дорогоцінним речей прослужити трохи довше і запобігає розвитку алергії на пил! Як ви, ймовірно, вже здогадалися, каучукове дерево унікальне і тому вимагає особливого догляду при очищенні, інакше ви можете в кінцевому підсумку видалити щось прекрасне глянсове покриття, яке ви годинами вдосконалювали і непритомніли. Отже, про що нам потрібно пам’ятати, коли ми чистимо меблі з каучукового дерева?

Чистка меблів з каучукового дерева

На відміну від інших порід деревини, ви не хочете, щоб каучукового дерева намокли при чищенні. Найбільш поширений спосіб очищення каучукового дерева — використовувати теплий мильний розчин, просто занурити серветку з мікрофібри в зазначену воду і протерти її, коли вона стане красивою і вологою. Ви не повинні використовувати вологу тканину для каучукового дерева, замість цього використовуйте вологу теплу тканину і пропускайте світло через меблі, час від часу перекриваючи її, щоб забезпечити повне покриття. Коли ви закінчите, занурте іншу тканину в чисту воду кімнатної температури, протріть її і ще раз перекиньте свої меблі.

Для більш стійких плям або тих, хто намагається повернути до життя старі меблі з каучукового дерева, допоможе лляне масло, яке кип’ятили, змішане зі скипидаром і гарячою водою.

Це рішення підходить для тих плям, які просто не підуть за допомогою звичайних засобів для чищення, і, більш того, воно закриє будь-які порізи, які ви можете знайти на поверхні деревини. Це рішення також забезпечить м’який захисний шар, схожий на лак, який допоможе вашій меблів протистояти пилу і інших неприємних часткам. При роботі з каучукової деревиною слід пам’ятати і про інші радах по очищенню: використання нашатирного спирту для видалення плям від спирту і використання теплого праски і промокального паперу для видалення жиру.