Каучукове дерево (також відоме як паравуд) — вельми суперечливий ресурс

Каучукове дерево (також відоме як паравуд) — вельми суперечливий ресурс. В Інтернеті є безліч статей різних незалежних видань і захисників дикої природи, в яких цитується декілька джерел, які вказують на те, що методи виробництва каучукового дерева не тільки шкідливі для нашої атмосфери, а й наскільки вирощування цього матеріалу шкідливо для дикої природи в країнах його корінних народів .

Проблема, з якою ми стикаємося, полягає в тому, що промисловість була стимульована до вирощування цього ресурсу в великих кількостях, і в результаті вони часто можуть схилятися до поганих методів забезпечення стійкості, таким як ігнорування видів диких тварин, які залежать від різноманітної рослинної життя, і / або використання хімікати для підвищення продуктивності.

При цьому каучукове дерево в його природному стані, коли йому дозволяють рости в своєму власному темпі без хімічної допомоги, не токсичне для людини. Як ми вже говорили раніше, тим з вас, хто страждає алергією на латекс, слід уникати сирого каучукового дерева і дотримуватися обробки планок, які вже були висушені і оброблені в печі, однак, в залежності від хімікатів, що використовуються в процесі вирощування каучукової деревини, це може бути токсичним, якщо процес очищення не дотримується правильно.