Всупереч поширеній думці, з каучукового дерева можна зробити меблі вражаючого якості

Саме з цієї причини ви завжди повинні гарантувати, що поставляється вами каучукова деревина має сертифікат, оскільки це забезпечує певний рівень відповідальності перед постачальниками, які не дотримуються правила обробки та сталого розвитку. Коротше кажучи, отруйно чи каучукового дерева? Може бути, але зазвичай це не так.

Часто задавані питання

Каучукова меблі хорошої якості?

Всупереч поширеній думці, з каучукового дерева можна зробити меблі вражаючого якості. На відміну від своєї назви, каучукове дерево не є надгнучкість і має таку ж міцність на розтягнення, як і інші листяні породи цього класу. Тверді частинки каучукового дерева включають столи, стільці, вироби ручної роботи, ліжка, стелажі і навіть підлогу.

Чи можна шліфувати каучукового дерева?

Каучукового дерева можна відшліфувати перед фарбуванням або покрити лаком, щоб забезпечити зернистість для будь-якого процесу. Пропонована наждачний папір для цього типу деревини має зерно від 120 до 150, щоб забезпечити максимальне тертя на поверхні. Якщо у вас є електронна шліфувальна машинка, ви також зможете використовувати її, але, оскільки оголене каучукове дерево може здаватися м’яким, вам слід працювати повільно.

Каучукового дерева тверде?

Незважаючи на те, що можна припустити з назви, каучукове дерево насправді являє собою тверду деревину. Він названий каучуковим деревом через латексної основи, в якій зберігається його стовбур, з якого можна вирізати і переробляти в вироби з латексу і навіть автомобільну гуму. Твердість каучукового дерева така ж, як у клена і сосни, і його можна використовувати в аналогічних цілях.