Інженерна деревина: розшифровка зростаючої популярності цього екологічно чистого матеріалу

Інженерна деревина: розшифровка зростаючої популярності цього екологічно чистого матеріалу

Якщо ви шукаєте екологічно чистий і доступний матеріал для оформлення домашніх меблів або підлогових покриттів, то ось чому інженерна деревина — правильний вибір.

Дерево — один з найбільш бажаних матеріалів для будівництва будинків і прикраси інтер’єрів. Від меблів до статі і від дверей до сходів — дерево можна використовувати в домашньому дизайні, щоб задовольнити функціональні потреби і відповідати тематиці декору будинку. Незважаючи на те, що деревина є поновлюваним матеріалом, нестримне використання масивної деревини викликало заклопотаність щодо навколишнього середовища і змусило людей усвідомити важливість альтернативних матеріалів. Інженерна деревина, також відома як композитна деревина, промислова плита або штучна деревина, набирає популярність як екологічно чистий матеріал для використання в комерційних і житлових будівлях.

Що таке штучна деревина?

Інженерна деревина — це продукт, який виготовляється так, щоб виглядати як дерево, з використанням різних матеріалів, таких як подрібнені деревні волокна, тирса, клеї і різні хімічні речовини. Після цього виріб можна розрізати і розпиляти, як деревину. Він розроблений і випробуваний на міцність, довговічність і вологостійкість. Деякі продукти виробляються з використанням водостійких клеїв, особливо для зовнішнього застосування.