Ебенове дерево | Типи чорного дерева, використання, плюси і мінуси

Ебенове дерево | Типи чорного дерева, використання, плюси і мінуси

Ebony Woods відома тим, що виробляє якісні столярні вироби, інкрустацію, деталі музичних інструментів і декоративні предмети. Він дає чудовий темний вигляд, чорне дерево має гарну стійкість до термітів і комах. Завдяки високій стійкості і довговічності він підходить для використання в меблів. У нього багато особливих властивостей, які відрізняють його від інших листяних порід.

Чорне дерево — це група багатьох видів. Більше 10 справжніх різновидів ебенового дерева входять до складу сімейств ебенового дерева. Деякі відомі види чорного дерева — це Macassar Ebony, Brown Ebony, Ceylon Ebony, Gaboon Ebony і багато інших. Всі види близькі один до одного, але не однакові. Вони розрізняються за властивостями ваги, твердості Янки, зернистості і т. Д.

Всі види чорного дерева користуються великим попитом і надзвичайно дорогі. Ебенове дерево вважається дуже міцним, хоча і схильним до атакам комах. Деякі види ебенового дерева при роботі мають слабкий, злегка неприємний запах, наприклад, коричневе ебенове дерево (Libidibia Paraguariensis).

Чорне дерево використовується

меблі

Для виготовлення високоякісних меблів деревина повинна бути міцною, стійкою, а хороший зовнішній вигляд — важлива якість. Ебенове дерево володіє всіма цими якостями. Історія ебенового дерева для домашнього використання дуже давня. Королі і міністри давніх часів використовували чорне дерево для виготовлення меблів. Він був у захваті від її темної краси. Однак це дуже дороге дерево. Проте, кожен хоче його використовувати.

Якщо ви використовуєте в своїх будинках меблі з чорного дерева, то пишаєтеся собою.

Партія музичних інструментів

Ебенове дерево використовується для виготовлення деталей музичних інструментів. Є багато причин використовувати його. Такі як чудова міцність на вигин, багатий зовнішній вигляд і відмінна обробка.

Колір дерева і міцність на вигин дуже важливі для музичних інструментів. Виготовлення деталей обладнання вимагає складних конструкцій. Ебенове дерево легко гнути за допомогою парової гнучкі.

Червоне дерево і деревина сапеле широко використовуються для виготовлення музичних інструментів. Хоча дешевше чорного дерева. Але червоне дерево дорого в порівнянні з багатьма іншими листяними породами.

декоративні предмети

Чорне дерево може стати відмінним варіантом для виготовлення предметів декору. Тому що він дає відмінну обробку і прекрасну текстуру. Хоча легкоукладуваність чорного дерева поступається хвойним і іншим твердим породам. Тому що іноді його переплетені волокна можуть утруднити різання. Сосна, кедр і червоне дерево також вважаються придатними для виготовлення предметів декору.

Предмети з чорного дерева після полірування і обробки виглядають як будь-який чорний камінь. Їх ціни дуже високі на місцевому та міжнародному ринках.

Ручка для інструментів

Ебенове дерево володіє відмінними удароміцними властивостями і має високу щільність деревини. Який вважається придатним для використання з ручками для інструментів. Тому що він легко витримує удари під час роботи. Крім того, він відмінно виглядає.