Переваги та недоліки Ebony Wood

Переваги та недоліки Ebony Wood

Переваги Ebony Wood

Зовнішній вигляд: ебенове дерево відоме своїм зовнішнім виглядом. Ці властивості відрізняють його від інших листяних порід. Є багато інших твердих порід дерева, які є міцними і мають високу щільність, що нагадує деревину чорного дерева, але не мають темного кольору, як чорне дерево.

Міцність: чорне дерево також відоме своєю довговічністю. Він дуже щільний. Так що шансів потрапити в неї комах дуже менше. Меблі з чорного дерева прослужить від 100 до 150 років при мінімальних витратах. У деяких старих фортах досі збереглося дерев’яне мистецтво.

Велика міцність: чорне дерево — міцне дерево, воно має велику міцність, легко витримує великі навантаження.

Пряме зерно і текстура: майже всі види ебенового дерева мають пряму структуру, тонку і однорідну текстуру і хороший природний блиск. Щоб кінцевий об’єкт виглядав привабливо. Добре тримає фарбу, поліроль і морилку.

Недоліки ебенового дерева

Ціна: ебенове дерево — прекрасна порода. Він користується великим попитом, і власники люблять його використовувати. Ебенове дерево — дуже дороге дерево. Єдиний недолік чорного дерева — його висока ціна. Але я думаю, що воно того варто за чорне дерево.

Оброблюваність: через нерівній текстури деяких дерев’яних колод іноді буває важко працювати з невеликими інструментами. В іншому випадку роботу легко можна буде виконати за допомогою електричної машини.

Доступність: Ebony має повільні або середні темпи зростання, він росте приблизно від 12 «до 24» в рік. Через низький виробництва і надзвичайно високу вартість він доступний тільки в деяких великих магазинах.

Порода чорного дерева не зазначена в Додатках СІТЕС, але знаходиться в Червоному списку МСОП. Його популяція зменшилася приблизно на 20% за останні 3 покоління.