Види ебенового дерева. Види чорного дерева Габіан ебенове дерево (Diospyros Crassiflora)

Види ебенового дерева. Види чорного дерева

Габіан ебенове дерево (Diospyros Crassiflora)

Gaboon Ebony зазвичай називають африканським чорним деревом, західноафриканських чорним деревом і бенінського чорним деревом. Він родом з Екваторіальної Західної Африки. Серцевина Габун вугільно-чорна. Іноді можуть бути присутніми темно-коричневі або сірувато-коричневі смуги.

Gaboon Ebony дуже міцний і твердий (твердість по Янке 3080 фунтів на фут (13 700 Н)) з хорошою стійкістю до термітів і інших комах. Він добре працює в воді і вологи.

Використання: декоративні предмети, частини музичних інструментів, більярдні киї, різьблення і інші дрібні спеціальні предмети.

Оброблюваність: Може бути важко працювати з ручними інструментами через їх надзвичайно високої щільності. При роботі на строгальном верстаті виникають проблеми з заїданням або нерівномірним зерном.

Макассар ебенове дерево (Diospyros Celebica)

Макассарское ебенове дерево, широко відоме як чорне чорне дерево, походить з Південно-Східної Азії (Сулавесі в Індонезії). Серцевина має темно-коричневу смугасте забарвлення темно-коричневого і чорного кольору, а заболонь блідо-золотистого кольору.

Макассар вважається дуже міцним. Але більш схильний до комах і гниття. Для використання поза приміщеннями слід замінити. Між іншим, це дуже міцна і довговічна деревина, її твердість по Янке становить 3220 фунтів на фут (14 140 Н), а її суха вага становить близько 70 фунтів / фут3 (1120 кг / м3).

Використання: шпон, високоякісна кухонні сітка, більярдні киї, музичні інструменти та інші дрібні спеціальні предмети.

Працездатність: легкоукладальність Macassar Ebony не дуже гарна. Через свою твердості виникає проблема в роботі з інструментами.

Чорне і біле чорне дерево (Diospyros spp.)

Чорне і біле чорне дерево зазвичай називають деревом Гауба, малабарським чорним деревом або блідо-місячним чорним деревом. Це один з найвідоміших видів чорного дерева. Він родом з Індійського субконтиненту і Південно-Східної Азії.

Його серцевина жовта, з темно-чорними і білими смугами, заболонь блідо-білого кольору. Легко побачити різницю між заболонню і листяної деревиною.

Як і інші види чорного дерева, він також дуже міцний. але помірна стійкість до комах / метеликам. Його твердість по Янке становить 1780 фунтів на фут (7920 Н), а суха вага становить близько 51 фунт / фут3 (825 кг / м3).

Використання: токарні вироби, інкрустація і інші невеликі вироби з дерева.

Технологічність: Легкоукладальність хороша, добре повертається і добре фінішує.