Цейлонське чорне дерево (Diospyros ebenum)

Цейлонське чорне дерево (Diospyros ebenum)

Цейлонське чорне дерево родом з Південно-Східної Азії. Його серцевина вугільно-чорна, а десь є сірі або темно-коричневі смуги. Виглядає дуже привабливо.

Його серцевина дуже міцна і стійка до гниття, але не заболонь. Оброблена деревина більше підходить для більш тривалого використання. Його твердість по Янке становить 2430 фунтів на фут (10790 Н), а суха вага становить близько 57 фунтів / фут3 (915 кг / м3).

Використання: інкрустація, різьблення, деталі музичних інструментів (клавіші піаніно, мости, гайки і т. Д.) І токарні предмети.

Оброблюваність: з ним важко працювати, і він погано сохне через свою високої щільності. Також складно приклеювати і фарбувати.

Малайзійський Блеквуд (Diospyros Ebonasea)

Малайзійський Blackwood родом з Малайзії. Його серцевина варіюється від середньо-коричневої до майже чорної, а заболонь від блідо-жовтого до жовто-коричневого кольору з коричневими або червоними прожилками.

У нього пряма текстура (іноді вона може бути і нерівною), дуже тонка, рівна текстура і хороший природний блиск. Малайзійський Блеквуд дуже міцний. Він не вважається стійким до гниття. Він не підходить для використання на відкритому повітрі.

Використання: акустичні гітари, точені предмети, ручки ножів і інкрустація.

Технологічність: Не дуже зручна. Його висока щільність і нерівномірне зерно ускладнюють роботу з ручними інструментами.

Хурма (Diospyros virginiana)

Diospyros virginiana широко відомий як біле чорне дерево. Він родом зі східної частини США. Ядро хурми має колір від темно-коричневого до чорного, а заболонь від білого до блідо-жовтувато-коричневого. Заболонь ширше, а серцевина коротше.

Його твердість по Янке становить 2300 фунтів на фут (10230 Н), а суха вага — 52 фунта / фут3 (835 кг / м3). Чи не гниє опору. Тому що в ньому багато заболоні. Серцевина деревини має стійкість до гниття від низької до середньої, але менше, ніж у іншого чорного дерева.

Використання: Точені предмети, головки ключок для гольфу, шпон та інші невеликі вироби з дерева.

Оброблюваність: завдяки прямому волокну зручність обробки прекрасне. клей, повертається і добре закінчується.