Як визначити чорне дерево?

Як визначити чорне дерево?

Багато власників не знають, як відрізнити справжнє чорне дерево від дерева, пофарбованого в чорний колір, і бояться бути ошуканими на ринку. Є багато способів визначити даний чорне дерево, які можуть бути корисні власнику.

Подряпайте невелику ділянку: інша деревина твердих порід забарвлюється і полірується для імітації чорного дерева. Подряпайте невелику ділянку і подивіться, чи не такий він темний, як вся поверхня. Якщо обробити зовнішню сторону вироби — відполірувати і т. Д. Тоді ви побачите різницю в кольорі.

Ви можете попросити дилерів вирізати невеликий шматок дерева. Тоді ви зможете чітко побачити різницю між вирізаною частиною і верхньою поверхнею дерева.

Використовуйте ацетон: можна протерти невелику ділянку тканиною, змоченою ацетоном. Якщо тканина стає чорно-коричневої, значить, на дереві є плями. Тому що ми знаємо, що даний чорне дерево ніколи не залишає свого природного кольору. Це самий простий і швидкий спосіб знайти підроблене чорне дерево.

Звук як твердий: він повинен видавати «дзвінкий» звук (як це робить твердий матеріал), коли ви чимось постукайте по ньому. Цей звук обумовлений його високою щільністю.

Це були деякі із способів ідентифікувати даний чорне дерево. Якщо ви знаєте якийсь інший метод, то обов’язково розкажіть в розділі коментарів нижче.

Намагайтеся завжди купувати деревину у перевіреного продавця.