Чи є Ebony Wood водонепроникним?

Чи є Ebony Wood водонепроникним?

Ебенове дерево — хороша водостійка деревина. Він краще працює в воді і вологості, ніж багато інших тверді породи дерева. Деякі види деревини з низькою щільністю вбирають воду при контакті з вологою. Скільки води вбирає деревина, залежить від її щільності.

Деякі види деревини мають природними водостійкими властивостями, а деякі породи деревини стають водостійкими за допомогою фарби, полірування і багатьох інших видів обробки. Фарба або поліроль закривають відкриті пори дерева. Щоб між деревом і вологою утворився прошарок. Тому деревина не вбирає зайву вологу.

Що ж, ми знаємо, що ніяке дерево не може бути на 100% водонепроникним. Деяка кількість деревини високої щільності можна використовувати для зволоження. Такі як чорне дерево, чорна акація, тик, іпе і багато інших.

Отруйно чи ебенове дерево для людини?

Хоча серйозні реакції зустрічаються досить рідко, деякі види чорного дерева, як повідомляється, викликають роздратування шкіри. Такі, як Macassar Ebony (Diospyros Celebica) і Brown Ebony, Guayacan (Libidibia paraguariensis). Деякі види можуть викликати подразнення очей, шкіри та дихальних шляхів.

Так що безпека перш за все, якщо ви вже маєте справу з проблемою шкірної алергії, то перед тим, як працювати з чорним деревом, використовуйте рукавички для рук і окуляри для очей.

висновок

В цілому, ебенове дерево — чудова порода дерева. Це дорога і найвимогливіша деревина. Ебенове дерево використовується в багатьох цілях. Він славиться високою щільністю, темним кольором і міцністю.

Якщо ви плануєте використовувати чорне дерево, обов’язково використовуйте його. Його висока ціна може вас трохи збентежити. Але я думаю, що це варто чорного дерева.