Пересадка і розмноження пальми арека

Пересадка і розмноження пальми арека

Пальма Арека також не вимагає щорічного пересадження в горщик більшого розміру. Це потрібно робити, коли ви помітили, що рослина захворіло або коли корінь проткнув нижню частину оболонки. У цього рослини не дуже розгалужена коренева система, воно утворює один довгий підземний ствол. З цієї причини вибирайте їй не широкі, а досить високі і вузькі горщики.

Рослина легко розмножується. Все, що вам потрібно зробити, це при пересадці відірвати здорові паростки висотою не менше 30 см. У таких пагонів вже є коріння, тому краще відразу ж помістити їх в горщик меншого розміру з відповідним субстратом. Доглядаючи за розсадою, не забувайте рясно обприскувати листя.

Хочете, щоб ваша вітальня або спальня була прикрашена пальмою Арека? Доглядати за цією рослиною нескладно, тому з ним впорається навіть початківець квітникар. Завдяки цьому ви можете отримати ефектний декор, який буде прикрашати вашу вітальню на довгі роки. Що потрібно пам’ятати при вирощуванні пальми арека? Полив і зволоження повітря — найважливіші речі, про які вам потрібно пам’ятати.