Пальма арека — вимоги

Пальма арека — вимоги

Ви хочете, щоб пальма арека прикрашала вашу вітальню? Виростити ця рослина нескладно, але потрібно пам’ятати кілька важливих моментів.

Яка грунт для пальми арека найкраще?

Ця рослина любить родючий і з гарним дренажем грунт. Ви можете приготувати його самостійно, змішавши компостну землю з торфом, листової землею і піском в рівних пропорціях. Замість піску також можна використовувати подрібнений керамзит.

У магазинах доступний вже готовий субстрат з пальми, до якого можна дотягнутися і при відсутності окремих інгредієнтів. Цей розчин також рекомендується любителям кімнатних рослин.

Пальма Арека — полив

Пальма арека найкраще росте в тропічному кліматі. Таким чином, вирощування цієї рослини в горщику є найкращим віддзеркаленням умов цього клімату. До них відносяться висока температура, але перш за все висока вологість грунту і повітря.

Поливати пальму ареки потрібно часто. Рослина відносно стійко до переливу, особливо влітку, тому вода, що залишилася на дні горщика в керамзиті, не повинна викликати загнивання коренів. Грунт рослини повинна бути постійно вологою. Не забудьте використовувати для поливу м’яку або відстояну воду. Полив пальми арека водою, багатої кальцієм, може викликати поганий ріст і захворювання рослини.

Вологість грунту — не єдине вимога для ареки. Полив, особливо влітку, слід доповнювати обприскуванням листя. Ця рослина вимагає підвищеної вологості повітря. Отримати його можна за допомогою розпилювача води або зволожувача повітря. Як ще можна забезпечити вологість, в якій потребує пальма арека? Сміливо можна рясно поливати горщик з керамзитом на дні. Таким чином, ви можете помістити рослина в чашу трохи більшого розміру, наповнену керамзитом, і залити її водою. Випаровуючись, він зволожує повітря навколо рослини.

Яка ділянка вибрати для пальми Арека?

Догляд за пальмою ареки також передбачає вибір правильного положення. Рослина буде добре рости в приміщеннях, де підтримується оптимальна температура як влітку, так і взимку. Однак взимку пам’ятайте про підвищений зволоженні повітря. Пальма арека найкраще росте на сонячному місці, але без прямих сонячних променів, які можуть обпалити її листя. Помістіть його в добре освітлене місце з розсіяним сонячним світлом.

Пальма Арека — догляд і добриво

Догляд за пальмою арека зводиться до поливу і зволоженню повітря. Ця рослина не вимагає спеціальних добрив. Однак їх можна проводити кожні 2-3 тижні, якщо ви помітили дефіцит поживних речовин у вигляді зів’ялих і пожовклих кінчиків листя. Якщо рослина добре розвивається, ви можете обмежити добриво до одного разу на тиждень. Крім того, добре підійде рідке добриво Біопон для юки, драцени і пальми або універсальне добриво Флоровіт для зелених рослин, яке слід змішати з водою, підготовленою для поливу рослин.

Добриво рослини слід починати в березні, а останнє — в кінці серпня. Взимку не удобрюйте рослина, хоча пальма Арека в горщику навряд чи перейде в стан спокою.