Пальма-Арека — догляд. Як про це подбати?

Пальма-Арека — догляд. Як про це подбати?

Категорія: Сад, Рослини і насіння, Кімнатні рослини, Зелень

Ви шукаєте ефектне рослина для вітальні або спальні? Пальми арека стануть відмінним вибором. Догляд за цією рослиною нескладний. Завдяки відповідним процедурам він може прикрашати ваш будинок на довгі роки. Дізнайтеся все про вирощування ареки.

Переходимо до наступних абзацах:
Areca Palma — чому вона стоїть вдома?
Пальма арека — вимоги
Пальма Арека — догляд і добриво
Пересадка і розмноження пальми арека

Пальми — дуже популярні види рослин горщиків, які використовуються для прикраси житлових інтер’єрів і громадських приміщень. Особливо ефектно виглядає пальма арека. Вирощувати цю рослину можна в домашніх умовах і це не дуже вимогливо. Однак в ньому повинні бути створені умови, близькі до природних. З’ясуйте, які види найбільш ефективні, яка грунт для пальми арека найкраще підходить і де розмістити рослина, щоб забезпечити його найкраще положення.

Areca Palma — чому вона стоїть вдома?

Під назвою пальма арека налічується понад 50 видів рослин. Вони природним чином зустрічаються в районах з тропічним кліматом. Звідси випливають особливі потреби рослини, які необхідно забезпечити при вирощуванні в горщику. Природно, у висоту досягає навіть декількох десятків метрів, але в домашніх умовах в залежності від виду досягає максимум 1,5-2 метра. Він завойовує популярність завдяки своєму унікальному і ефектному зовнішньому вигляду. Не дивно, що пальму Арека часто можна побачити в будинках і громадських місцях. Вирощування теж нескладна, що ще більше збільшує його популярність серед квітникарів-аматорів.

Жовтувату ареки і катеху ареки найчастіше вирощують в горщиках. Жовтувата арека досягає висоти 1,5 м. Родом вона природним чином з Мадагаскару. У нього гарні перисті листки соковитого зеленого кольору. У центрі — жовтий нерв, укладений в жовто-золотий осад. У рослини довгі стебла, які спочатку прямостоячі, але з часом починають приймати форму дуги.

Великою перевагою цього виду є здатність збирати токсичні речовини з навколишнього середовища, завдяки чому він очищає повітря в будинку. Саме тому для спальні найчастіше вибирають пальму Арека. Вирощувати це рослина не вимогливо, але при цьому необхідно забезпечити відповідну вологість повітря.

Другий популярний вид — Areka ketchau, який виглядає як мініатюрні кокосові пальми. Ідеально підходить для квартир в еко-стилі, натхненний тропічними пейзажами. Це трохи вищий вид і може досягати 2 метрів у висоту. Природно, це родом з регіонів Філіппін і Малайзії. У нього тонкі і ніжні стебла, що ростуть у високій концентрації, і довгі світло-зелене листя. На стеблах після третього року вирощування можна побачити кільцевої візерунок, утворений рубцями від опалого листя.

Пальма арека має однакові вимоги незалежно від виду, тому вибирати рослини варто в основному через їх розміру і зовнішнього вигляду.