Як підкислити землю? Ви повинні знати ці методи!

Як підкислити землю? Ви повинні знати ці методи!

Категорія: Сад, Вирощування і захист рослин, Добрива, Аксесуари для вирощування

Однією з найважливіших характеристик грунту для вирощування рослин є її pH. Як виявилося, більшість рослин, вирощуваних будинку або в саду, краще ростуть в кислому або слабокислою грунті, ніж в найбільш поширеною лужної грунті. Дізнайтеся, як подкісіть грунт, щоб дати рослинам найкращі умови для зростання.

Переходимо до наступних абзацах:
PH грунту — навіщо її окисліться?
Ацидофільні рослини в саду і на присадибній ділянці
Як перевірити pH грунту?
Як підкислити грунт в горщику?
Як подкісіть землю — домашні засоби
Як подкісіть грунт — вибираємо готові добрива

Кожен рослинник знає, наскільки важливо правильно вибрати грунт і як вона впливає на стан і розвиток рослини. Перший крок перед посадкою рослини — перевірити вимоги до грунту і вибрати відповідний субстрат. При вирощуванні кімнатних рослин можна використовувати готові суміші, що мають правильний pH і склад. Однак при вирощуванні городніх культур все вже не так просто. Однак вам не обов’язково вирощувати тільки ті рослини, які будуть рости на тому грунті, яка є у вас на ділянці. Ви можете змінити його pH простими способами. Сьогодні ми підкажемо, як перевірити pH грунту і подкісіть грунт в горщику, на ділянці або в саду.

PH грунту — навіщо її окисліться?

У кожної рослини свої потреби в грунті, які обумовлені їх генетичним походженням і походженням. Хоча у вас, ймовірно, є лужна або нейтральна грунт у вашому саду або на ділянці — це найпоширеніша грунт, це не означає, що ви не можете вирощувати ацидофільні рослини. Однак дізнайтеся, як підкислити землю.

Рівень pH дійсно визначає, скільки рослина здатна витягти з грунту мінералів, необхідних для свого зростання. Наприклад, варто знати, як подкісіть грунт для томатів, тому що грунт з pH більше 7 викличе дефіцит у рослини і велику схильність хворобам.

Те ж стосується і декоративних рослин, таких як азалії і гортензії. У їхньому випадку також важливо знати, як підкислити грунт для гортензії або азалії і як розпізнати, що це те, що потрібно чагарнику. Азалії на лужної грунті перестають рости, їх здеревілі пагони покриваються лишайниками, а значить, кора на них не тріскається і розвивається. До того ж кущ дає набагато менше бутонів.

Ацидофільні рослини в саду і на присадибній ділянці

Азалії та рододендрони — одні з найпоширеніших декоративних рослин, вирощуваних в садах і на присадибних ділянках. Цим рослинам потрібно кислий грунт з pH в діапазоні 4-5. Гортензія має трохи більший допустимий діапазон pH 4-5,5, як і верес звичайний. Однак пустки люблять більше кислий грунт з pH 4-4,5. Японська ським найбільш кислотолюбивих (pH 3,5-4,5), в той час як магнолії воліють тільки слабокислі грунту (pH 5-6).

Також багато овочів і фрукти, вирощені на городах, дачних ділянках або навіть в горщиках на балконі, вимагають підкислення грунту. До них відносяться:

Чорниця Американська (3,5-4,5 pH),
журавлина (3,2-4,5 pH),
томати (5,5-6,5 pH).

Також варто знати, як подкісіть грунт рослин горщиків, адже серед цих рослин, вирощуваних в домашніх умовах, також часто зустрічаються ацидофільні різновиди. До них відносяться:

антуріум,
африканські фіалки
у трьох примірниках,
стріли,
пеперомии,
папороті
камелії.

Їм потрібно грунт з pH в діапазоні 4,5-5,5.